Praca
Oferujemy

ciekawą i rozwojową pracę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy uzyskiwali szerokie możliwości rozwoju i szkoleń. Od pracowników oczekujemy odpowiedzialności, aktywności, zaangażowania w pracę oraz zmysłu technicznego.

 

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

 

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

 

oraz przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@qsp.com.pl. W tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska i numer oferty.

Obecnie nie poszukujemy nowych pracowników, ale zachęcamy do przesłania aplikacji na poniższe stanowiska. W miarę potrzeby będziemy się z Państwem kontaktować.

Stanowiska

Mechanik Utrzymania Ruchu

Praca polega na dozorze, konserwacji oraz naprawach maszyn i urządzeń przemysłowych. W zakres obowiązków wchodzą przeglądy, naprawy i utrzymanie w sprawności maszyn i linii produkcyjnych oraz prefabrykacja konstrukcji stalowych.

 

Wymagania:

  • Uprawnienia spawalnicze
  • Doświadczenie w zawodzie

Elektryk Utrzymania Ruchu

Praca polega na dozorze, konserwacji oraz naprawach maszyn i urządzeń przemysłowych. W zakres obowiązków wchodzą przeglądy, naprawy i utrzymanie w sprawności maszyn i linii produkcyjnych, instalacji elektrycznych i rozdzielni NN oraz nadzór nad układami sterowania maszyn i urządzeń.

 

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP E gr.1
  • Doświadczenie w zawodzie